سه‌شنبه 14 خرداد 1387

با نظر به اینکه بنده عزم راسخی برای وجود یک دختر در زندگانیم دارم و باز با توجه به اینکه این در این موضوع نیاز به یک عدد جنس مخالف هست بنابراین از تمامی دوشیزه‌گان، بیوه‌گان و جنده‌گان محترم خواهش می‌شود مراتب ذیل را مورد عنایت قرار دهند.

 نخست این که من مرد هستم. فکر کنم این از همه چیز مهم تر است. یکصد و هشتاد و چهار سانتی متر ارتفاع دارم. از خانواده ای با اصل و نسب هستم. اگر در نظر شما زیبا نباشم هرگز زشت نخواهم بود. یکی از دندانهای آسیابم پر شده و در حال حاظر دارای گیسوانی حدود سی سانتی متر هستم. دماغی کوچک دارم اما گونه هایم (افسوس!) ورقلمبیده نیست. پدر اینجانب چند سالی است که عمرش را به شما بازدید کنندگان وبلاگ داده است. اما هم او و هم پدرش حاجی بازاری بودند و گذران عمر برای اینجانب آسان است. بر خلاف چخوف به هیچ چیز اعتقاد ندارم حتی خ.. . روزانه دوازده ساعت میخوابم. گاهی پر خور و گاهی هیچ میلی به غذا ندارم. آشنایان زیادی دارم. جملگی انسانهای خاصی هستند. شاعر محبوبم مهدی اخوان ثالث است. از شاملو و آل احمد هم بدمان می آید. عاشق‌پیشه‌ام و تا حدی حسود. نژاد پرست، میهن پرست، دوست پرست کمی ( به قول فرزاد کمی بیشتر از کمی ) هم خود پرستم. آینده روشنی دارم. روشن از لحاظ مادی، معنویش را نمیدانم.

 این بود مشخصات من، اما مشخصات دختر مورد جستجو:

 او باید زیر بیست و یک سال و بالای هفده سال باشد و مسلمان نباشد. چون مسلمانان از نظر من خرافاتی هستند. سایر دین ها هم باید شرایطی خاص را احراز کنند. اگر موهایش قهوه ای و سیاه نباشد بهتر است ولی چشمان او حتما باید زیبا باشد تاکید میکنم چشمانی زیبا. سفید و برنزه پذیرفته میشوند و سایرین رفوزه. او نباید درشت هیکل باشد ما ظریف می پسندیم. کم حرف نباشد و کمی پرجنب‌و‌جوش باشد. او باید باسلیقه و خوش‌پوش باشد و درک هنری داشته باشد و بتواند به آهنگهای من ابراز علاقه کند. او نباید هرگز جمله "مهم نیست" را به زبان بیاورد. نباید تنش را بخاراند و باید با تمام دوستان نزدیک من به گرمی برخورد کند. اسمش نباید فاطمه یا زینب یا هر اسم کثیف عربی دیگری باشد. اگر حرف "ش" در اسم او باشد خیلی عالیست.

پ ن: ما موهایمان را کوتاه کردیم. الان ده سانت هم نیست چه برسد به سی سانت.

س ن: این نوشته تنها اقتباسی از آمریکایی وار چخوف بود پس زیاد جدی نگیرید.